1. W centrum liturgii drugiej niedzieli Wielkiego Postu Kościół stawia Jezusa, który na Górze Tabor ujawnia trzem wybranym uczniom prawdę, że jest umiłowanym Synem Boga Ojca. Oni poznali prawdę o Jezusie, który ich wezwał, i za którym podążyli. Niech czas Wielkiego Postu będzie dla nas okazją nieustannego odkrywania prawdy o Tym, który na ołtarzach naszych świątyń ofiarowuje się Bogu za nas i staje się pokarmem na życie wieczne.

2. Wszystkich Parafian zapraszam na nabożeństwa wielkopostne (Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale), za które można uzyskać odpust zupełny.

3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godz.9.00 msza święta dla seniorów – o nowe liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek o godz.7.00 msza święta w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa, o godz.16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz.17.00 Droga Krzyżowa z wypominkami, o godz.17.45 msza święta. Od godz.20.00 do 21.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, zakończona Apelem Jasnogórskim.

4. W sobotę po mszy porannej nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

5. W sobotę (6.03.) odwiedziny chorych: od godz.8.30 – tylko na zgłoszenia.
       O godz.17.00 okazja do spowiedzi świętej.

Sebastian Cebula