1. Dziś Niedziel Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Przed błogosławieństwem odmówimy modlitwę w intencji wszystkich rodzin naszej parafii, szczególnie tych, które przeżywają trudny czas.
O godz.17.30 nabożeństwo kolędowe.

2. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy trudzili się nad świątecznym wystrojem naszej świątyni oraz oprawę liturgiczną świąt.

3. Jutro (28.12.) wspominamy świętych Młodzianków męczenników. Msze święte będą o godz.7.00, 8.30 (w intencji dzieci ze szkół podstawowych), o 16.30 (w intencji niemowląt) i o godz.17.30. Dzieciom w tym dniu udzielone zostanie specjalne błogosławieństwo.

4. Zbliża się koniec roku 2020. We czwartek (31.12.) o godz.17.00 msza święta dziękczynna i nabożeństwo na zakończenie Starego Roku 2020. Podziękujmy Bogu – dobremu Ojcu za miniony czas i za otrzymane dobro, przeprośmy za popełnione grzechy i prośmy o Boże błogosławieństwo nad nami, naszymi rodzinami i naszą ojczyzną. Za wspólne odśpiewanie „Ciebie Boże wielbimy” można w tym dniu uzyskać odpust zupełny.

5. W piątek (1.01.) pierwszy dzień Nowego Roku 2021. Rozpocznijmy go, upraszając orędownictwa Bożej i naszej Matki. Tego dnia w łączności z całym Kościołem będziemy modlili się o pokój na świecie oraz o ustanie pandemii. Msze święte jak w niedzielę. Nie będzie tylko nabożeństwa wieczornego.

6. W pierwszą sobotę miesiąca (2.01.) po porannej mszy świętej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
Miłej i błogosławionej niedzieli. 

Sebastian Cebula